Paslaugos
Transporto priemonių apipavidalinimas


Transporto priemonių apipavidalinimas

Transporto priemonių apipavidalinimas


Siekdami savo produktų bei paslaugų žinomumo – išnaudokite visus įmanomus reklamos plotus.

Tai lengvieji ir krovininiai automobiliai, miesto autobusai ir vandens transportas, kuris tampa nuolat judančia bei visiems gerai matoma nemokama reklama.

LIPDUKAI AUTOMOBILIAMS

Lipdukai automobiliams šiandien yra vienas iš populiariausių nemokamų reklamos plotų panaudojimo būdų. Tačiau prieš pasirinkdami, kas įgyvendins jūsų reklaminius sumanymus – turite žinoti keletą svarbių profesinių detalių. Juk ne kiekvienas gatvėje pamatytas lipdukais apklijuotas automobilis patraukia jūsų dėmesį.

Dažnais atvejais, tikriausiai net negalėtumėte pasakyti, ką pro jus praskriejusio automobilio lipdukai reklamavo. Savo tikslus pasieksite plačiau, jeigu žinosite kokiose vietose, kokio dydžio bei atspalvių lipdukai automobiliams geriausiai pamatomi gatvės žiūrovams.

Pagaminame ne tik lipdukus automobiliams, bet paruošiame ir profesionalius efektyvios transporto reklamos dizaino maketus. Tai gali būti visa grupė jūsų firmos automobilių, jūsų reklama ant miestoviešojo transporto, krovininių mikroautobusų ar net jachtų.

AUTOMOBILIŲ APKLIJAVIMAS

Lipdukai automobiliams bei jų apklijavimas – labiausiai išpuoselėta mūsų veiklos sritis.

Nepraleiskite progos pasinaudoti anksčiau mūsų padarytomis klaidomis, kurios šiandien jau tapo pagrindiniu konkurenciniu pranašumu automobilių lipdukų reklamos rinkoje.

Mes žinome ką darome geriausiai – jau papuošėme ir kokybiškai apklijavome lipdukais virš 730 automobilių.

Čia galite pažiūrėti mūsų darbų galeriją:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su iskabos.lt slapukų politika. Daugiau informacijos